Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny dla
Młodych Wirtuozów im. Leopolda Godowskiego

Leopold Godowski International
Piano Competition "Young Virtuoso"

Wybierz poniższe logo aby przetłumaczyć stronę
dzięki usłudze "Google Translate".

Polish English Russian

 

HARMONOGRAM PRZESŁUCHAŃ

 

HARMONOGRAM PRZESŁUCHAŃ


CZWARTEK 12 STYCZNIA 2017

16.00 - 22.00 - PRÓBY UCZESTNIKÓW KATEGORII B

+ zamieszkali w Warszawie lub województwie mazowieckim

+ pozostali zainteresowani

 

PIĄTEK 13 STYCZNIA 2017

16.00 - 20.40 - PRZESŁUCHANIA UCZESTNIKÓW KATEGORII B

KATEGORIA B (orientacyjny czas wystąpienia wynosi ok 15-20 min)

1. Bortnowska Gabriela

2. Czajka Julia

3. Czerwiński Piotr

4. Jeglińska Konstancja

5. Kokoszka Natalia

6. Marcinkiewicz Miłosz

7. Michajłów Lena

8. Michałowicz Zofia

9. Miknius Simonas

10. Pastuch Daniel

11. Smierzchalski Wojcuech

12. Tadal Aleksandra

13. Wojciechowski Paweł

OK. 20.40 DO 22.00 - PRÓBY UCZESTNIKÓW KATEGORII A

i pozostałych zainteresowanych (bez kategorii E)

 

SOBOTA 14 STYCZNIA 2017

7.30 - 9.30 - PRÓBY i strojenie fortepianu

9.30 - 11.30 - PRZESŁUCHANIA UCZESTNIKÓW KATEGORII A

KATEGORIA A (orientacyjny czas wystąpienia wynosi ok 15-20 min)

1. Bogdański Maciej

2. Czajka Aleksandra

3. Kwiatkowski Milan

4. Łukasik Helena

5. Nikołajuk Łucja

6. Podraza Oliwia

7. Rezchykau Mikhail

8. Rogowska Amelia

9. Słowik Angelika

10. Ślimak Bartłomiej

11. Zalewski Władysław

PRÓBY

ok. 11.50 - 13.20 - PRZESŁUCHANIA UCZESTNIKÓW KATEGORII C

KATEGORIA C (orientacyjny czas wystąpienia wynosi 20 min)

1. Bortnowska Julia

2. Moliszewska Maria

3. Trzebiatowska Natalia

4. Walczak Jan

5. Włodarczyk Martyna

PRÓBY

ok. 13.50 - 19.50 - PRZESŁUCHANIA UCZESTNIKÓW KATEGORII D

KATEGORIA D (orientacyjny czas wystąpienia wynosi 20 min)

1. Aulak Daniel

2. Čeladnikova Klára

3. Chruściel Anna

4. Goździkowski Radosław

5. Kiełbasiewicz Nicole

6. Kochman Wiktoria

7. Kruczek Małgorzata

8. Maciejowski Robert

9. Moliszewska Aleksandra

10. Prokopczuk Grzegorz

11. Stawierej Igor

12. Suga Adam

13. Tomczuk Natalia

14. Worobiej Karina

(w międzyczasie próby w przerwach przesłuchań od ok. 15.30 - 16.30)

od ok. 20.00 - PRÓBY UCZESTNIKÓW KATEGORII E

 

NIEDZIELA 15 STYCZNIA 2017

7.30 - 9.30 PRÓBY

9.30 - POCZĄTEK PRZESŁUCHAŃ UCZESTNIKÓW KATEGORII E

KATEGORIA E (orientacyjny czas wystąpienia wynosi 25 min)

1. Kawa Mateusz

2. Krystian Mateusz

3. Manikowska Weronika

4. Marciniak Malwina

5. Pawlak Piotr

6. Shigeyama Hikari

7. Skleničkova Ráchel

8. Sochacka Joanna

9. Wywrot Patrycja