• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

W jaki sposób możemy udanie spędzić rocznicę swojego ślubu?

Co warto zobaczyć na Starym Kontynencie?
Być może przyroda kontynentu, który zamieszkujemy może się wydawać dla wielu nudna, przynajmniej jeżeli porównać Europę z Azją, to jednak nie można powiedzieć, iż europejskie miasta są w jakiś sposób gorsze od tych miast, które są zlokalizowane na innych kontynentach. Choć i z tą przyrodą wcale nie jest tak, że przykładowo europejskie góry są mniej atrakcyjne – różne są gusta. Warto jednak pomyśleć zatem co w istocie warto zwiedzić. Powinniśmy się przede wszystkim skupić na miastach. Na początek naturalnie Polska… Rewelacyjnym miejscem do odwiedzenia jest Kraków, Poznań, ale także chociażby Toruń.
Warto przejechać się w góry i morze. Zasadniczo w naszym kraju raczej nie brakuje interesujących miejsc. Dla zwolenników wyjazdów zagranicznych na pewno można polecić wycieczki last minute do czeskiej Pragi. Trzeba otwarcie napisać, iż Praga jest przepięknym miastem – wartym przynajmniej 3 dni zwiedzania. Warto jednakże starać się zostać w Pradze trochę dłużej, aby mieć możliwość chłonąć atmosferę metropolii. Jeśli wchodzą w grę krótsze wycieczki, bardzo interesującym miejscem może być Czeski Krumlov. Zapewne niezbyt wielu Polaków kojarzy to miasteczko – bez dwóch zdań jedno z najbardziej magicznych miast w Europie.
Na uwagę zasługują również typowo niemieckie miasta. Zatem chociażby Berlin – umiejscowiony niedaleko polskiej granicy. Berlin to w tym momencie spora metropolia, w końcu jest stolicą RFN. Jednakże w porównaniu do przykładowo Monachium, Berlin wcale nie wygląda na bogate miasto – przynajmniej jeśli brać pod uwagę niemieckie realia. Fantastycznym miejscem na wycieczkę jest również Amsterdam – zwłaszcza stolica Holandii powinna podobać się młodym ludziom. Tego typu miast i miasteczek można wymieniać naprawdę dużo. To pokazuje, że nie ma bardziej zróżnicowanego kontynentu, niż Europa. To pewne.

Categories: Turystyka

Comments are closed.